Ekipmanlarımız

Çekimlerde kullandığımız Kamera Görüntüleme cihazları 4K yüksek çözünürlüklere kadar Video ve Fotoğraf hizmeti vermektedir, Yetkili Satıcısı olduğumuz Tüm DJI Marka Drone modelleri bünyemizde Çekim Hizmeti vermekte olup talep ettiğiniz En iyi Görüntü Ses Kayıt Cihazları ve Havadan Çekim ile Su altı Çekim seçenekleri bulunmaktadır. Görüntüler Gimbal yardımıyla Stabil sarsıntısız olarak Çekilmekte olup dilerseniz Jimmy Jib kiralama ve Çekim hizmetide vermekteyiz.

Son Teknoloji Ürünler

Gelişen Teknoloji ile Pazardaki Hizmet ve Satış ağımızı genişleterek hizmet verdiğimiz Tüm alanlarda Yüksek kalitede Çözünürlük ve Bitrate sağlayan ekipman seçenekleri ile Tüm müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde çözümler sağlıyoruz.

Değerli müşterimiz, ekipman kiralama sadece asistan ile yapılmaktadır, Defalarca kiralama yapmış kişi/firmalara asistansız kiralama yapmak firmamızın insiyatifindedir. Sözleşme, Senet ve Teminatsız asla kiralama yapılmamaktadır. Daha fazla bilgiye FİYAT TEKLİF FORMU ‘na tıklayarak burada bulunan Sıkça Sorulan Sorular kısmından ulaşabilirsiniz.
Sohbete Başla
Hoşgeldiniz, Size nasıl yardımcı olabiliriz?