Fethiye Çekim Platosu

Merhaba Değerli takipçilerimiz bu makalemizde sizlere MUĞLA ile Fethiye’de İlk ve tek olarak yapmış olduğumuz Platomuzdan bahsedeceğiz. Nedir bu plato, Ne işe yarar neler yapılır bu detaylardan bahsedeceğiz.

Bildiğiniz üzere Güney kısmına indiğinizde Doğa Harikası Ege ve Akdeniz incisi FETHİYE ‘de hizmet vermekteyiz. Bizler sürekli olarak yeni teknolji ve yeni girişimleri takip ederek 1 yıl öncesi kadar ar-ge çalışmalarına başlayıp sektörle alakalı kısımlarda yenilikler ve ilkler yapmaya çalışıyoruz. Aslında bu girişimler bir o kadar maliyetli olsada sizin ve bizim için daha fazla kolaylık ve erişilebilirlik sağlıyor.

FFETHİYE hizmet alanımız olan bu bölgede MUĞLA başta olmak üzere çevremizin her alanı doğa harikası, Muhteşem Video Klipler, Düğün Hikayeleri ve Dış Çekim Düğün Fotoğrafçılığı yapılacak birbirinden eşsiz manzaralar ve güzellikler barındırıyor.

Fakat gelgelelim işletme içinde hizmet alanımız olan Video ve Fotoğrafçılık kısmında edilen bazı talepler bizleri bu plato girişimine yöneltmiş oldu.

Sadece bünyemizde hizmet vermekte olduğumuz Plato alanımızın En büyük avantajını sizlere açıklıyoruz.

Bölgemiz Turizm bölgesi ve Şehir Dışı olmak üzere Yurt içi ve Yurt dışından birçok rezervasyon ile çekimler almaktayız. Bazı çiftlerimiz İl dışından geldiği için Balayı Tatillerinde geçirecekleri vakitlerinin kaybolmaması adına kısa süreli saatler içinde çekim talepleri veya Yaz Kış (Terleme Problemi, Makyaj Akması, Gelinlik veya Giyimlerinin zarar görmesi, Yağmur, Çamur, Soğuk veya Sıcak) Problemi yaşamadan nezih bir ortamda hijyen koşulları oluşturulmuş şekilde yada Düğün ile aynı gün içinde çekim taleplerinde bulunuyorlar. Bizlerde bu gibi isteklerden edindiğimiz tecrübelere bağlı olarak bünyemizde hizmet verdiğimiz FETHİYE ÇEKİM PLATOSU markasını oluşturarak aradığınız kriterlerde karşınıza çıkması adına bir Platform oluşturduk. Daha fazla bilgiye ofisimiz içinde görsel olarak görebileceğiniz Platomuz içinde Genel olarak Gelin Damat Çift çekimleri yapmaktayız. İçerisinde Klim, Lavabo, Giyim ve Makyaj alanı bulunan bu Platformumuzda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Böyle doğa harikası bir alanda bu Platformun gerekliliği sorgulayanlar için ziyaret etmelerini tavsiye ediyoruz, Amacımız Çiftlerimizi Doğla alanlardaki Çekimlerden mahrum bırakmak değil SADECE KISA SÜREDE ÇEKİM TALEP EDEN MÜŞTERİLERİMİZ için oluşturulmuştur.

Aynı zamanda Dış Çekim isteyenler Platoda Çekimde yaptırabilirler veya Plato Çekimi isteyenler Dış Çekimde yaptırabilirler.

Rezervasyon için lütfen arayınız.

Plato içinde Makyaj Salonumuz Çiftlerimiz için ÜCRETSİZ kullanıma açıktır

Daha detaylı bilgi için adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilir yerinde ziyaret edebilir aynı zamanda www.fethiyecekimplatosu.com web sitesinden gerekli içeriğe ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

instagram.com/fethiyecekimplatosu
facebook.com/fethiyecekimplatosu

FETHİYE DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2013 - 2020 © Fethiyekopter.com | Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz!
Sohbete Başla
Hoşgeldiniz, Size nasıl yardımcı olabiliriz?