Fethiye Drone Eğitimi ve Drone Sertifikası

Ticari faaliyetlerimiz içinde Drone Sektöründe 8.yılımıza gireceğimiz bu yıl içerisinde birçok alanlar ve bu İHA DRONE sektöründe yenilikler, çalışmalar, ar-ge’ler marka oluşturma yeni hizmet alanları gibi sektörün en başında girişimler yapıyoruz.

SHGM tarafından Yetkilendirilmiş Uçuş Okulumuz ve Eğitimini ve Deneyimlerini edinmiş EĞİTMEN PİLOT ve Eğiticilerimiz ile Muğla Fethiye olmak üzere, Kontenjan oluşturup eğitim açtığımız her ilde İHA Eğitimleri yapmaktayız.

Aldığımız bazı bilgilere göre SHGM’nin yetkilendirmiş olduğu bazı Eğitim kurumları Eğitimlerini verdikten sonra GEÇERSİZ KENDİLERİ TARAFINDAN HAZIRLANMIŞ FAZLADAN SAHTE EVRAK verildiği tespit edilmiştir. Sahteciliğin Devamı husunda gerekliliği halinde evrakta sahtecilik yapan tüm Firmalar Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ile bağlantılı çalışmalarımız ve Yetkili personelimizle İFŞA edilip insanları kandırmaya yönelik yapılan bu girişimleri engellemek adına çalışmalar başlatılmıştır. Sahte evraklar SHGM ile paylaşılmıştır.

Bizler Yetkilendirilmiş Uçuş Okulumuzun eğitimcileri aracılığıyla İHA-0 ve İHA-1 eğitimleri vermekteyiz. Kursiyerlerimiz açılacak olan kayıt penceremizden ilan edilen Kurs bölgesi ve Eğitim Tarihine göre istenilen eğitimi seçtikten sonra bilgilerini girip Belirlenen Eğitim Ücretini karşıladıkları takdirde Eğitime katılımlarını gerçekleştireceklerdir.

Tarafınıza tamamen yasal mevzuatların ve içeriklerin anlatıldığı, Deneyimli Eğitmenlerimiz ve Kesinlikle Faturalı şekilde hizmetimiz ile birçok afaki yüksek fiyatlardan daha uygun ve profesyonel şekilde eğitim almanız için çalışmalar yürütmekteyiz.

Sizlerde bilinçli ve deneyimli Kullanıcılar olmak istiyorsanız, bizleri ve içeriklerimizi Paylaşmayı ve Sosyal medyada takip etmeyi unutmayınız.

instagram.com/fethiyekopter
youtube.com/fethiyekopter
facebook.com/fethiyekopter

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2013 - 2020 © Fethiyekopter.com | Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz!
Sohbete Başla
Hoşgeldiniz, Size nasıl yardımcı olabiliriz?