FETHİYE VİLLA TANITIM FİLMİ – FETHİYE VİLLA FOTOĞRAFÇILIĞI – FETHİYE VİLLA DRONE ÇEKİM

Merhaba değerli takipçilerimiz Bölgemiz Fethiye’de Video ve Fotoğrafçılık anlamında yıllardır size Profesyonel hizmet vermekteyiz. Bunun içerisinde Gayrimenkul Emlak ve Kiralama Şirketleri için Villa Mülk Arsa gbi Taşınmazların tanıtım Filmlerini hazırlamakta ve Özel Geniş Açı Lens’lere sahip Cihazlarımız ile Kaliteli Fotoğraflar ve Stabil Sarsıntısız Reklam Tanıtım Filmleri görüntülemekteyiz.

Yılların bilgi birikimi deneyimli ekip ve ekipman ile sizlere sunduğumuz çalışma örneklerimizden bazıları aşağıda yer almaktadır.

Kimler Bizden hizmet alabilir. Tabiki herkesin Firma veya Bireysel olarak hizmet alabileceği görüntüleme konusunda genel olarak talep eden sektör Emlak Satış Ofisleri ve Emlak Gayrimenkul Danışmanları, Villa Satışı ve Villa Kiralaması Yapanlar, Tatil ve Muhafazakar Konseptte Kiralama Sekötründe hizmet verenler ve Özel Mülk sahipleri gibi herkes bu hizmetlerimizden faydalanabilmektedir.

Villa Tanıtımı İçinde Sizlere Sunmuş olduğumuz içerikten bahsetmek gerekirse. Havadan Drone ile Video ve Fotoğraf Çekimleri, İç ve Dış Mekan Geniş Açı ve Detay içeren Sarsıntısız Video ve Fotoğraf Çekimleri gerçekleştirmekteyiz. İsteğe göre Videolar Klip Tanıtım Filmi haline getirilmekte ve Fotoğraflarınız İşlenmekte olup rütuş ve renk ayarları gibi detaylar yapılmaktadır.

AMATÖR FOTOĞRAF AÇISI BU ŞEKİLDE DAR OLMAKTADIR

Temsili olan görseller tarafımıza ait olup örnek vermek üzere yayınlanmaktadır. Yine Aşağıda bir görsel ve Tanıtım Filmi örnekleri yer almaktadır. Daha fazlası sosyal medya hesaplarımızda.

DAR AÇIDAN ÇEKİLMİŞ GÖRÜNTÜ

Birçok büyük firmayla çalıştığımız ve hazırladığımız Tanıtım Filmleri ve daha fazlasına YOUTUBE veya İNSTAGRAM hesaplarımızdan güncel olarak ulaşabilirsiniz.

Bu tarz çekimler sizlere nasıl bir fayda sağlar amaç nedir bu soruların cevabı ise Hizmet verdiğiniz Kiralama Tatil ve Satış sektöründe Reklam çeşitliliğinizi Profesyonel Tantım filmleri ile destekleyerek Pazar payınızı arttırabilirsiniz.

Örneğin satışta olduğunuz ve Emlakçı olarak satış hakkı size ait olan bir Ürünü Tanıtım filmini ve Profesyonel çekimlerini yaptırarak Portföyünüzün pazarda ve internette daha kaliteli şekilde görsellerle desteklenerek Satılmasını sağlayabilirsiniz. Büyük firmalar örneğin Bir Gofret Reklamı için Yüzlerce TV kanallarına milyonlarca lira bütçe ayırıp yüzbin liralara hazırlatmış olduğu filmler için ciddi yatırımlar sağlamaktadır. Bu şekilde Dünya’ya reklam edip satış karlılığını arttırmaktadır.

Sizlerde bu Örneğin Gayrimenkul Satış Firması veya Satış Danışmanı iseniz Satış pazarlama hakkı size ait olan güvendiğiniz portföyünüze bu Tarz çalışmalar hazırlatıp Satış anında edeceğiniz kar marjı içinden Reklam giderini sağlayabilirsiniz. iyi bir Fotoğraf çekimi ile yapacağınız sunumlarda ve internet siteleri, ilan siteleri, sosyal medya hesapları ve birebir müşteriye whatsapp gibi uygulamalardan fotoğraf gönderimi sağlamanız Sizden alışveriş yapacak Alıcı müşteriyede işinize önem verdiğinizin imzası olacaktır. Haliyle bu tarz görselleri pazarlama alanlarında kullanabildiğiniz gibi güven sağlama amacıylada kullanabileceksiniz.

Ofisinizi ziyaret eden müşterilerinize Tarafımıza hazırlatmış olduğunuz bu Video Tanıtım Film Çekimleri ile oluşturduğumuz Mülk villa kliplerini ofis Showroom alanından, odanızdan TV veya Sanal Sosyal Kanal üzerinden anında izletebileceksiniz. Haliyle bu size yine güvenilir Firma olmanızı veya pazara verdiğiniz önemi ve iş kalitenizi gösterirken, Örneğin her müşteri için gideceğiniz 30 km uzaklıktaki (git-gel 60 km) Gayrimenkule harcayacağınız yakıt maliyetini düşürecektir.

Bu şekilde çalışmak hem güven ve iş kalitesi kazandırırken, hangi müşteriye neler sunabileceğinizi önceden taayyül ederek gider maliyetlerinizi düşürerek ve doğru portföy seçimini olduğunuz yerden sağlayacaksınız.

Bu bilgiler bizlerle yıllardır çalışan müşterilerimizin bize aktardığı ve onlara sağladığımız kar marjından ötürü sizlere referans olarak aktarılmıştır.

En iyi seçenek ve Fethiye’nin en deneyimli ekibiyle çalışmanız için biz sabırsızlanıyoruz. İşinizi şansa bırakmayın.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2013 - 2020 © Fethiyekopter.com | Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz!
Sohbete Başla
Hoşgeldiniz, Size nasıl yardımcı olabiliriz?