Sıkça Sorulan Sorular

  Merak ettiklerinize hala cevap bulamadıysanız bizi arayabilir veya Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

  Teslim süremiz proje bazlı değişmekte olup orta ölçekte bir projede aksi belirtilmedikçe kurgu gereken işlerde 7-10 gün sürmekte olup, Hemen teslim ham görüntülü işlerde anında veya aynı gün içinde teslim edilir. Düğün Dış Çekim Fotoğrafçılığında anlaşılmış olan ve sözleşmenin dışında bir şey bahsedilmedikçe Çiftlerin Fotoğraf seçimleri yapmasından sonra eğer albüm istediler ise yine baskı süresiyle birlikte 15-20 gün içinde teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Albüm istemeyen Çiftlerimiz ödemesini tamamladıktan sonra Dijital ortamda Fotoğraflarını varsa Düğün Kına gibi özel günlerinden veya Düğün Hikayesi Videolarını hemen teslim alabilirler. Büyük Reklam projelerinde önceden görüşmeler yapılarak iş akdi başlatılmaktadır fakat proje içinde mevsimsel tarihsel ve kişisel görüntüler alınması gerekiyorsa aradaki bekleme payı gecikmeye girmez görüntülerin alınması tamamlandıktan sonra proje tahmini verilen tarihi geciktirilmemek üzere teslim edilir. Önceliğimiz her zaman 3M kuralı olan Mutlu Memnun Müşteri anlayışıdır, Çünkü Sizler bizim en Özel referanslarımızsınız ve biz bunun bilincindeyiz.

  Çok büyük markalara seslendirme hizmeti yapan sürekli çalıştığımız Profesyonel seslendirme sanatçıları ile belirli bir senaryo varsa metnin seslendirilmesi yapılmaktadır, Ücreti anlaşılan iş bedeli haricinde olup metnin kelime sayısı veya uzunluğuna göre fiyatlandırma değişmektedir.

  Bünyemiz içinde birçok alanda hizmet verdiğimiz gibi Drone onarım bakım ve Teknik Servis hizmetide vermekteyiz, Teslim alınan Drone içeriğiyle belgeli olarak tarafımızca karşılıklı imzalı evrak formu olarak servisimize giriş yapar işlem için sıraya alınır, Hassas bir işlem olduğu için anında servis gibi bir onarım anlayışı yoktur. Stoğumuz anlık değişebildiğinden Eksik veya gerekli parça mevcut değilse gereken parça veya hizmet onayınıza sunularak fiyat bilgisi verilir stokta yok ise sipariş ile getirtilir bu gibi durumlarda siparişin elimize ulaşmasından itibaren minimum 3-4 (üç-dört) gün maksimum 15 (onbeş) gün servis süresi vardır. Normal şartlarda parçası elimizde mevcut olan ağır hasarlı drone’larda da servis süresi minimum 15 (onbeş) gün maksimum süreç 15 (onbeş) günü geçecek olursa mevcut onarım süresi tarafınıza bilgi verilir. Arıza tespiti yapılan ve onarımı uzun sürmeyecek drone’lar için aksi belirtilmedikçe tamir onayı tarafınıza sunulur, onay alındıktan sonra hemen onarımı gerçekleştirilir. Aynı gün içerisinde de cihaz onarımı ve testi yapıp tarafınıza havada teslim edilir. Servisimizde Arıza tespiti KDV dahil 150 Türk Lirasıdır. Servisimizde oyuncak drone tamiri yapılmamakta olup sadece DJI marka drone’ler için Satış, Teknik Servis, Parça Tedariği ve Aksesuar desteği sağlanmaktadır. İşçilik ve Servis ücreti farklı olup Belirlenen servis ücreti toplam bedel olarak tarafınıza yansıtılarak hizmet bedeli fatura edilir. Toplam bedel içine parça gerekliliğinde sipariş gerektiren durumlarda ortaya çıkan kargo bedeli varsa tarafınıza aittir. Biz sadece sizden elen ve siz gönderdiğimiz onarımını yaptığımız cihazların kargo ücretini karşılamaktayız, aksi halde onarımdan vazgeçilirse siz sadece arıza tespit ve kargo ücretini tarafımıza ödemektesiniz.

  Talep edilen cihazların Kiralanma şartları FETHİYEKOPTER bünyesinde belirlenmekte olup istenilen Proje riskine bağlı gerekli görülürse Belirlenen Teminat bedel karşılığı hizmet verilebilir. Hizmet verme şartlarını firmamız değiştirebilir ve gizli tutmaktadır. Drone veya Ekipmanların kiralanması şartında tüketici kişi, firma veya şahıs kendisi kiralayacağı ekipmanı kullanmayı talep edemez. Ekipman kullanımı sadece talebe karşılık verilecekse firmamız bünyesinde belirlenen Asistan yardımıyla yapılmaktadır. Kiralama ücretleri ulaşım konaklama maliyetleri ve sürece göre toplam maliyetin üzerine eklenmektedir. 

  Firmamız hizmet verdiği firmalar ve tüzel kişiler olmak üzere faturasız ve ön ödeme (kaporasız) işe başlama yapmamaktadır. Anlaşılan hizmet bedeli üzerinden hizmet sadece firmanın bulunduğu ilçe içindeyse anlaşılan toplam bedelin üçte biri eğer hizmet ilçe dışındaysa ilk defa hizmet alanlar için anlaşılan hizmet bedelinin yüzde yetmişi (%70’i), daha önce çalışılmış kişi veya firmalara anlaşılan bedel üzerinden yarısı (%50’si) alınmak kaydıyla işe başlanmaktadır. Sistemimiz tecrübeyle ilişkilendirilmiş prensiplere dayalıdır. Lütfen aksini talep etmeyiniz. Ayrıca ön ödemesini yaptığınız hizmeti 2 saat içinde iptal edebilirsiniz, tam ödeme yaptığınız fakat işe henüz başlanmamış ise yarı bedelini 2 gün içinde talep edip alabilirsiniz. Tam tutar ödemesi yapılmamaktadır.

  Muğla ilinin Fethiye ilçesinde ofisimiz bulunmakta olup, başta bağlı bulunduğumuz Muğla ilinin tüm ilçeleri devamında talebe bağlı olarak, Antalya, Burdur, Denizli, İzmir, Eskişehir, Aydın, Kütahya, Afyon olmak üzere çalışmalar yürütmekteyiz.

  Düğün ve özel günlerinizde Çekim Görüntüleme hizmeti vermekteyiz. Bizlerin önceliği en iyi cihazlar ile en iyi ekip arkadaşlarımız sayesinde sizlerin en özel ve tekrarı olmayan gününüzü kayda almaktır. Bu süre zarfında en güncel son sistem üst düzey gelişmiş aktif sistemler ve Ekip arkadaşlarımızla Yüksek kalitede makine cihaz seçeneğimizle Kaliteli hizmet vermekteyiz. Düğün alanında verdiğimiz hizmetler şöyledir; Düğün Çekimi (Düğün içinde Sürekli Video çekimi, Fotoğraf Çekimi, Gelin damadın giriş yolundan Sarsıntısız Stabil Özel kameralarla Giriş Videonuzun alınması, Eğer Talep ettiyseniz ve ortam gökyüzü uçuş alanı müsaitse Drone ile Havadan Video Fotoğraf Çekim Hizmeti), Diğer bir alan Kına Çekimi (içerik ve şartlar Düğün “Balo” ile aynıdır), Dilerseniz Ek Hizmetler içine baştan sonra Düğününüz için hazırlık Makyaj, Kuaför, Gelin Damadın Düğün alanına girmesi, Düğün alanından dans ve aktüel görüntüler, sonrasında eğer talep ettiyseniz Dış Çekimde Düğün hikayesi alanından Video ve Drone Çekimi gibi geniş kapsamlı Hikaye çekimi vermekteyiz, Sadece Düğün Hikayesi hizmetide vermekteyiz veya Kendi Markamız içinde oluşturduğumuz FETHİYE ÇEKİM PLATOSU içinde ve belirlenen Dış Çekim alanlarında da Düğün Fotoğrafçılığı yaparak sizlere en bol seçenekli çekimleri sunmaktayız. Kısacası Düğün altında verdiğimiz hizmetler ( Düğün Çekimi, kına Çekimi, Drone Çekim, Düğün Hikayesi klibi, Dış Çekim Düğün Fotoğrafçılığı ve Albüm) olmak üzere aradığınız tüm seçenekler mevcuttur.

  Türk kültürü içinde “astarı yüzünden pahalı” ilkesinden yola çıkarak risk analizi yapılmaksın talep edilen aşırı riskli alanlarda, kapalı metal yoğunluğu içeren alanlarda, deniz üstü (yat, tekne, bot)  çekimlerinde kuşların yoğun olduğu rüzgarlı havalarda, risk teşkil eden alanlarda, rüzgarın kullanılan Drone cihazını etkileyecek hızda (12-14 km üstü vb.) estiği alanlarda, yıldırım şimşek ve elektromanyetik ağırlıklı alanlarda, mülki idari amirlik, jandarma polis kolluk kuvvetlerinin yakın çevresinde, izinsiz havaalanı çevresinde, yağmurlu havalarda, jammer sinyal kesici alanlarda, uçuşa yasak bölgelerde, düğün nişan gibi etkinliklerin kapalı alanda yapılması veya açık alanda iken üstünde veya çevresinde elektrik telleri, kablo yoğun ağaçlık alanların olması durumunda, Kalabalık üstünde Drone ile Havadan Çekim yapmıyoruz, Kesinlikle aile veya tüzel kişi baskısı veya zorbalıkla risk teşkil eden durumlarda tarafımıza Drone çekimi yaptıramazsınız. Başta ilke edindiğimiz ve kişilerden, özel mülklerden, yasaklardan ve güvenlik güçlerinden uzak durumlarda cihaz bedeli teminat alınarak bedelin hesaba aktarılması durumunda uçuş firma insiyatifi doğrultusunda yapılmaktadır. Yetkili görevli pilot istemedikçe yinede ücret alınmaz, hizmet verilmez, cihaz bedeli teklif edilsede uçuş yaptırılamaz. Önceliğimiz iş güvenliği olmak üzere prensip edilmiştir. İnsiyatif kısmı çok esnek olmadığı için riskin boyutuna göre görevli pilot size gerekeni söyler ve yükümlü olduğu görevi/işi yapılıp yapılamayacağı bilgisini verir. Eğer iş bu gibi doğal durumlardan kaynaklı erteleme ve iptal olunursa alınan ücret iade edilmez, erteleme durumu olan iş için gün belirlenir ve tekrar yapılır, ertelenin işin ulaşım mesafesi bağlı bulunduğumuz hizmet lokasyonumuza uzak ise erteleme tarihi için gereken yol ulaşım masrafı anlaşılan bedel üzerine ekstra olarak alınmaktadır. Keyfi olarak iş iptali sağlayan müşterilerimiz mağdur olmayı baştan kabul etmiş sayılırlar.

  Baskı gerektirmeyen bir hizmetiniz var ise anlaşma bedeli üzerinden kalan bakiyenizin ödemeaini tarafımıza yaparak tüm dosyalarınızı taşınabilir disk, flaş belleğiniz varsa hemen teslim ediyoruz, Aldığınız hizmet içinde baskı gereken işler varsa sadece baskı süresini beklemektesiniz, baskı süreside sizin hemen görüntüleri seçmeniz ardından işlenir ve imalata gönderilir, Kurgu gerektiren işleriniz varsa kurgusu tamamlanır, size bilgi verilir ve teslim alabilirsiniz. Wetransfer, Google Drive gibi platformlardan 5 gb üstü dosya gönderimi yapmamaktayız. Dijital çağdayız artık CD ve DVD gibi ortamlarda aktarım ve iş teslimi yapmamaktayız. Sadece Hard Disk/ Hafıza Kartları ve Taşınabilir Usb Flash Bellek ve diskler ile aktarım ve teslim sağlamaktayız. Tekrar belirtmek isteriz ki seçimi yapılmamış ödemesi tamamlanmamış, veya seçimi baskısı hazır fakat ödemesi tamamlanmamış hiçbir işi teslim etmemekteyiz.